“Brački pupoljci” Dobili županijsku nagradu za svoje djelovanje

“Brački pupoljci” Dobili županijsku nagradu za svoje djelovanje

01/11/2019 VIJESTI 0

 

Sjednicom Županijske skupštine u splitskom HNK obilježen je Dan Splitsko-dalmatinske županije pri čemu su dodijeljene pojedinačne i skupne nagrade. Brački pupoljci dobili su skupnu nagradu za svoj rad. Zahvalni smo županijskoj vjećnici Danici Baričević što nas je predložila za ovu nagradu, svim vijećnicima što su prijedlog jednoglasno podržali, zahvalni smo i sustavu, koji nije bračkoj djeci s poteškoćama osigurao sam sve potrebne uvjete za život na otoku, ali je kroz projekte različitih ministarstava omogućio da to učinimo sami, kako najbolje znamo, u okviru danih mogućnosti. Zahvalni smo i svima vama koji kroz različite aktivnosti održavate i podržavate njen rad. Raduju nas priznanja za naše vječite borbe i nastojanja , ali posebno ponosni ćemo biti tek kad uz vrlo dobru suradnju sa našom županijom i svim školama uspješno riješimo birokratsku zavrzlamu sa Ministarstvom i svi naši članovi dobiju i službeno svoje pomoćnike, kad pravo na besplatne trajektne karte invalidima bude regulirano Zakonom i kad dobijemo pravo na ugovaranje socijalnih usluga.. Eto ciljeva ne fali.. P.S. Posebno neznanom splitskom taksistu koji nam, kad je čuo odgovor zbog čega smo dobili nagradu nije naplatio vožnju.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.